телефон для справок: 61 668 0338
перейти на уровень выше

Аксессуары и модули для коммутаторов

Показать только:
Сортировать по:
Тип изображения:
Наличие:
код производителя: [TL-POE150S] Системные коды: [NETTLPOE150S] [NET-WR-TPL-082]
TP-Link TL-POE150S
Injector PoE 1Gb/s, 1port, 48VDC, Zgodność ze standardem IEEE 802.3af
obsługiwane protokoły
maksymalny zasięg na zewnątrz budynku
100 м
LAN 10/100/1000 Mb/s
zasilanie
15,4W (Max. 48VDC)
szerokość
81 мм
wysokość
24 мм
głębokość
52 мм
 
от 87,90Zl
Injector PoE 1Gb/s
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC210CS] Системные коды: [NETTPLMC210CS_2] [NET-WRPA-TPL-006]
TP-Link MC210CS
Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
zastosowanie
zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 15km
standard
IEEE 802.3ab|IEEE 802.3z|IEEE 802.3x
 
от 199,90Zl
Media konwerter Gb, Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC200CM] Системные коды: [NETTPLMC200CM_2] [NET-WRPA-TPL-008]
TP-Link MC200CM
Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
koncówka 2
zastosowanie
zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 0,5km
standard
IEEE 802.3x | IEEE 802.3z | IEEE 802.3ab
końcówka 1
1 x SC/UPC 1000M
końcówka 2
1 x RJ45
wymiary
94.5 x 73.0 x 27.0 мм
 
от 179,90Zl
Media konwerter Gb, Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC100CM] Системные коды: [NETTPLMC100CM_2] [NET-WRPA-TPL-013]
TP-Link MC100CM
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
koncówka 2
standard
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
końcówka 1
1 port SC 100M
końcówka 2
1 port RJ45 100M
 
от 119,90Zl
Media konwerter Fast Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC220L] Системные коды: [NETTPLMC220L] [NET-WRPA-TPL-014]
TP-Link MC220L
Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
koncówka 2
standard
IEEE 802.3ab|IEEE 802.3z|IEEE 802.3x
końcówka 1
port SFP, Gb
końcówka 2
port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX)
dodatkowe informacje
wymiary: 94.5 x 73 x 27
 
от 109,90Zl
Media konwerter Gb, Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC112CS] Системные коды: [NETTPLMC112CS1] [NET-WRPA-TPL-018]
TP-Link MC112CS
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
koncówka 2
zastosowanie
kontrola przepływu danych w trybie pełnego dupleksu (standard IEEE 802.3x) | kontrola przepływu danych w trybie pół dupleksu (Backpressure) | funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału spowodowane błędami połączeń | zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km | tryb pracy pełnego i pół dupleksu na porcie FX | technologia WDM
standard
IEEE 802.3|IEEE 802.3u|IEEE 802.3x
końcówka 1
1 port SC 100M
końcówka 2
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX
wymiary
94.5 x 73.0 x 27 мм
 
от 139,90Zl
Media konwerter WDM Fast Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [506502] Системные коды: [NETINT100FX] [NET-WRPA-INN-001]
Intellinet Media Konwerter RJ45 na SC
10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX SC, wielomodowy 2km
zastosowanie
konwerter nedialny RJ45 / SC
standard
multimode
końcówka 1
1x 10/100Base-TX RJ45
końcówka 2
1x 100Base-FX SC
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
przepustowość
100 МБ/с
 
от 209Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [506533] Системные коды: [NETINT1000SX] [NET-WRPA-INN-002]
Intellinet Media konwerter gigabit RJ45 na SC
1000Base-T RJ45 na 1000Base-SX SC, wielomodowy 550m
zastosowanie
konwerter medialny RJ45 / SC
standard
multimode
końcówka 1
1 x 1000Base-T RJ45
końcówka 2
1 x 1000Base-SX SC
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
przepustowość
1000 МБ/с
 
от 379Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [524179] Системные коды: [NETINT524179] [NET-WRPA-INN-004]
Intellinet zasilacz - adapter POE
Umożliwia zasilanie urządzeń POE wprost z sieci Ethernet
liczba portów 10/100 Mbit
porty PoE
1 шт.
obsługiwane protokoły
szerokość
120 мм
wysokość
35 мм
głębokość
50 мм
waga
0.46 кг
 
от 109,90Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [560566] Системные коды: [NETINT560566] [NET-WRPA-INN-005]
Intellinet zasilacz - adapter POE Gigabit
Umożliwia zasilanie urządzeń POE wprost z sieci Ethernet Gigabit
liczba portów 1000 Mbit
porty PoE
1 шт.
szerokość
154 мм
wysokość
35 мм
głębokość
72 мм
waga
0.76 кг
 
от 209Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [506519] Системные коды: [NETINT506519] [NET-WRPA-INN-008]
Intellinet Media Konwerter RJ45 na ST
10/100Base-TX RJ45 na 100Base-FX ST, wielomodowy 2km
liczba portów 10/100 Mbit
 
от 209Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [507158] Системные коды: [NETINT507158] [NET-WRPA-INN-009]
Intellinet Media konwerter gigabit RJ45 na SC
1000Base-T RJ45 na 1000Base-SX SC, jednomodowy 10km
standard
IEEE 802.3z 1000 Base-TX/FX IEEE 802.3x full duplex / half duplex
końcówka 1
RJ45 1000BaseT/LX
końcówka 2
FO SC 1000BaseLX
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
przepustowość
1000 МБ/с
materiał
obudowa metalowa
 
от 419Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [507356] Системные коды: [NETINT507356] [NET-WRPA-INN-011]
Intellinet Media konwerter obudowa
2U do 14 Konwerterów Intellinet
 
от 909Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [507349] Системные коды: [NETINT507349] [NET-WRPA-INN-013]
Intellinet Media konwerter gigabit RJ45 na SC
1000Base-T RJ45 na 1000Base-SX SC, jednomodowy 20km
zastosowanie
Sieci Ethernet
standard
Gigabit Jednomodowy
końcówka 1
10/100/1000Base-T RJ45
końcówka 2
1000Base-LX SC
przepustowość
1000 МБ/с
materiał
metal
 
от 329Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [510493] Системные коды: [NETINT510493] [NET-WRPA-INN-019]
Intellinet Media Konwerter RJ45 SFP
RJ-45 10/100/1000Base-TX na SFP GBIC
zastosowanie
RJ-45 na SFP GBI
standard
10/100/1000
końcówka 1
1 x RJ-45
końcówka 2
1 x slot na moduł SFP
przepustowość
1280 МБ/с
wymiary
96 x 70 x 26 мм
 
от 209Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [720342] Системные коды: [NETINT720342] [NET-WRPA-INN-020]
Intellinet zasilacz - panel POE 12p
Zasilanie urządzeń POE wprost z sieci Ethernet
przeznaczenie
porty PoE
12 шт.
 
от 599Zl
Proste i tanie rozwiązanie POE
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [560962] Системные коды: [NETINT560962] [NET-WRPA-INN-024]
Intellinet wzmacniacz GIGA ethernet POE
Umożliwie podłączanie użądzeń sieciowych na duże odległości
przeznaczenie
liczba portów 1000 Mbit
porty PoE
2 шт.
 
от 329Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [561037] Системные коды: [NETINT561037] [NET-WRPA-INN-025]
Intellinet zasilacz - adapter POE+ Gigabit
Wprowadzenie zasilania POE do sieci Ethernet Gigabit
przeznaczenie
liczba portów 1000 Mbit
porty PoE
1 шт.
 
от 119,90Zl
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [MC110CS] Системные коды: [NETTPLMC110CS] [NET-WRPA-TPL-002]
TP-Link MC110CS
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
koncówka 2
standard
IEEE 802.3x | IEEE 802.3u | IEEE 802.3
końcówka 1
1 port SC/UPC 100M
końcówka 2
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
wymiary
94.5 x 73 x 27 мм
kolor
szary
 
от 119,90Zl
Media konwerter Fast Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Отправляем в 3 дней
код производителя: [MC111CS] Системные коды: [NETTPLMC111CS_2] [NET-WRPA-TPL-009]
TP-Link MC111CS
Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
zastosowanie
zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20km
standard
IEEE 802.3|IEEE 802.3u|IEEE 802.3x
 
от 129,90Zl
Media konwerter WDM Fast Ethernet
Закажите по телефону 61 668 0338
Free shipping!
Отправляем в 3 дней
Сортировать по:
Тип изображения:
Наличие:
Карта сайта
Copyright © 1998-2018 by Komputronik S.A. Все права защищены. Engine NET Corner by Komputronik API Sp. z o.o.
Остальные сервисы группы Komputronik Benchmark.pl | K24.cz | Komputronik.pl | Komputronik Biznes | Komputronik Korporacja | Komputronik Dystrybucja | m.komputronik.pl