телефон для справок: +48 662 149 889
перейти на уровень выше

Оптические кабели

Показать только:
Сортировать по:
Тип изображения:
Наличие:
код производителя: [CC-OPT-1M] Системные коды: [KABGEMTOSLINK1MX] [KA-AV-GEM-012]
Gembird Toslink 1.0m
kabel optyczny Toslink Gembird 1.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
audio video
końcówka 1
Toslink
końcówka 2
Toslink
długość
100 см
 
19,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CC-OPT-2M] Системные коды: [KABGEMTOSLINK2M] [KA-AV-GEM-013]
Gembird Toslink 2.0m
kabel optyczny Toslink Gembird 2.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
audio video
końcówka 1
Toslink
końcówka 2
Toslink
długość
200 см
dodatkowe informacje
kabel optyczny
 
22,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CC-OPT-3M] Системные коды: [KABGEMTOSLINK3M] [KA-AV-GEM-014]
Gembird Toslink 3.0m
kabel optyczny Toslink Gembird 3.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
audio video
końcówka 1
Toslink
końcówka 2
Toslink
długość
300 см
 
24,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CC-OPT-7.5M] Системные коды: [KABGEMTOSLINK75M] [KA-AV-GEM-015]
Gembird Toslink 7.5m
kabel optyczny Toslink Gembird 7.5m
koncówka 2
typ
zastosowanie
audio video
końcówka 1
Toslink
końcówka 2
Toslink
długość
750 см
 
29,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CC-OPT-10M] Системные коды: [KABGEMTOSLINK10M] [KA-AV-GEM-016]
Gembird Toslink 10.0m
kabel optyczny Toslink Gembird 10.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
audio video
końcówka 1
Toslink
końcówka 2
Toslink
długość
1000 см
 
40,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CFO-LCLC-OM2-1M] Системные коды: [KABSWIATLCFOLCLCOM21M] [KA-NET-GEM-016]
Gembird 1.0m
kabel optyczny Gembird 1.0m
typ
zastosowanie
Światłowód
końcówka 1
LC
końcówka 2
LC
długość
100 см
dodatkowe informacje
typ multimodowy | grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 (OM2) | tłumienie <0.3dB | dopasowanie >30 dB | insert-pull test (1000 razy) <0.3 dB | zmienność <0.2 dB | zakres temperaturowy od -40 do +80 stopni
27,90 zl
14,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CFO-LCLC-OM2-2M] Системные коды: [KABSWIATLCFOLCLCOM22M] [KA-NET-GEM-017]
Gembird 2.0m
kabel optyczny Gembird 2.0m
typ
zastosowanie
Światłowód
końcówka 1
LC
końcówka 2
LC
długość
200 см
dodatkowe informacje
typ multimodowy | grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 (OM2) | tłumienie <0.3dB | dopasowanie >30 dB | insert-pull test (1000 razy) <0.3 dB | zmienność <0.2 dB | zakres temperaturowy od -40 do +80 stopni
 
27,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CFO-LCLC-OM2-5M] Системные коды: [KABSWIATLCFOLCLCOM25M] [KA-NET-GEM-018]
Gembird 5.0m
kabel optyczny Gembird 5.0m
typ
zastosowanie
Światłowód
końcówka 1
LC
końcówka 2
LC
długość
500 см
dodatkowe informacje
typ multimodowy | grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 (OM2) | tłumienie <0.3dB | dopasowanie >30 dB | insert-pull test (1000 razy) <0.3 dB | zmienność <0.2 dB | zakres temperaturowy od -40 do +80 stopni
 
32,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CFO-SCSC-OM2-1M] Системные коды: [KABSWIATLCFOSCSCOM21M] [KA-NET-GEM-024]
Gembird 1.0m
kabel optyczny Gembird 1.0m
typ
zastosowanie
Światłowód
końcówka 1
SC
końcówka 2
SC
długość
100 см
dodatkowe informacje
typ multimodowy | grubość rdzenia/płaszcza: 50/125 (OM2) | tłumienie <0.3dB | dopasowanie >30 dB | insert-pull test (1000 razy) <0.3 dB | zmienność <0.2 dB | zakres temperaturowy od -40 do +80 stopni
 
27,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CAB1101] Системные коды: [KAVCAB1101] [KA-AV-LGL-054]
LogiLink Toslink 1.5m
kabel optyczny Toslink LogiLink 1.5m
typ
standard
TOSLINK
długość
150 см
 
39,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1007] Системные коды: [KABLGLTOSLINK15M] [KA-AV-LGL-109]
LogiLink Toslink 1.5m
kabel optyczny Toslink LogiLink 1.5m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
10,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1006] Системные коды: [KABLGLTOSLINK1M] [KA-AV-LGL-108]
LogiLink Toslink 1.0m
kabel optyczny Toslink LogiLink 1.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
10,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1010] Системные коды: [KABLGLTOSLINK5M] [KA-AV-LGL-111]
LogiLink Toslink 5.0m
kabel optyczny Toslink LogiLink 5.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
19,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1011] Системные коды: [KABLGLTOSLINK75M] [KA-AV-LGL-112]
LogiLink Toslink 7.5m
kabel optyczny Toslink LogiLink 7.5m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
23,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1005] Системные коды: [KABLGLTOSLINK05M] [KA-AV-LGL-131]
LogiLink Toslink 0.5m
kabel optyczny Toslink LogiLink 0.5m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
9,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1012] Системные коды: [KABLGLTOSLINK10M] [KA-AV-LGL-132]
LogiLink Toslink 10.0m
kabel optyczny Toslink LogiLink 10.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
32,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1008] Системные коды: [KABLGLTOSLINK2M] [KA-AV-LGL-135]
LogiLink Toslink 2.0m
kabel optyczny Toslink LogiLink 2.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
12,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Чаще всего отправка в 1 рабочий день. Доступен только в салонах »
код производителя: [CA1009] Системные коды: [KABLGLTOSLINK3M] [KA-AV-LGL-110]
LogiLink Toslink 3.0m
kabel optyczny Toslink LogiLink 3.0m
koncówka 2
typ
zastosowanie
Transmitowanie cyfrowych sygnałów audio np. kino domowe
końcówka 1
1 x Toslink męski
końcówka 2
1 x Toslink męski
standard
Toslink
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
16,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Отправляем в 3 дней
код производителя: [FP0LC01] Системные коды: [KABLCSCFP0LC01] [KA-NET-LGL-509]
LogiLink 1.0m
kabel optyczny światłowód LogiLink OS2 LC-LC Duplex 1.0m
typ
zastosowanie
światłowód
rodzaj
końcówka 1
LC
końcówka 2
LC
standard
OS2 9/125µ LC-LC
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
 
26,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Спроси, можно ли заказать.
код производителя: [FP0LS02] Системные коды: [KABLCSCFP0LS02] [KA-NET-LGL-511]
LogiLink 2.0m
kabel optyczny światłowód LogiLink OS2 LC-SC Duplex 2.0m
typ
zastosowanie
światłowód
końcówka 1
LC
końcówka 2
SC
standard
OS2 9/125µ LC-SC
możliwość pracy dwukierunkowej (duplex)
średnica pola modu
9 мкм
 
29,90 zl
Закажите по телефону +48 662 149 889
Free shipping!
Спроси, можно ли заказать.
Сортировать по:
Тип изображения:
Наличие:
Карта сайта
Copyright © 1998-2019 by Komputronik S.A. Все права защищены. Engine NET Corner by Komputronik API Sp. z o.o.
Остальные сервисы группы Komputronik Benchmark.pl | K24.cz | Komputronik.pl | Komputronik Biznes | Komputronik Korporacja | Komputronik Dystrybucja | m.komputronik.pl